Aleja Wolności 26 | 84-300 Lębork | +48 59 307 07 01

Vestra – O nas

O nas

Kancelaria Odszkodowawcza VESTRA zajmuje się profesjonalnym dochodzeniem odszkodowań 
z tytułu polis ubezpieczeniowych OC sprawcy wypadku.

Prowadzimy sprawy na drodze postępowania przed sądowego jak i reprezentujemy poszkodowanych przez profesjonalnych pełnomocników procesowych w sądach. Działamy według zasady „no win no fee” tzn. najpierw Twoje Odszkodowanie a później procentowe honorarium od wygranej kwoty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, zaliczek itp. Dotychczas zaufało nam ponad 4 tysiące klientów, uzyskaliśmy dla klientów kilkadziesiąt milionów złotych odszkodowań, a roszczenia naszych klientów opiewają na kwotę ponad 50 milionów złotych.

Naszą misją jest dotarcie do jak największej liczby osób poszkodowanych aby mogły odebrać zadośćuczynienia i odszkodowania i chociaż w niewielkim stopniu zrekompensować ból i cierpienie, które towarzyszą ofiarom  wypadków i ich rodzinom . Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której świadczenia ulegną przedawnieniu (termin przedawnia 20 lat liczony od 10.08.1997r).

Bartosz Walczyński

Bartosz Walczyński Prezes Zarządu, absolwent studiów magisterskich Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (dzisiejszy Uniwersytet Ekonomiczny), ponad 10 letnie doświadczenie w branży odszkodowań, którego motto brzmi „jakość obsługi klienta jest najwyższym dobrem, a każdy klient musi być traktowany ze szczególną starannością”.
Cały czas aktywnie pracujący w terenie wsłuchujący się uważnie w troski i oczekiwania osób poszkodowanych i ich rodzin aby jakość obsługi, zadowolenie, satysfakcja  była na najwyższym poziomie.

10 LAT
DOŚWIADCZENIA
TYŚ.
ZADOWOLONYCH
100 %
SATYSFAKCJI

 

Drużyna, która pomaga

Bartosz Walczyński
Prezes Zarządu

Arkadiusz Kaluga
Dyrektor Ds. Rozwoju

Marta Walczyńska
Dyrektor Zarządzający

Nie zwlekaj i umów się na spotkanie.

Zadzwoń +48 59 307 07 01 lub…

Co mówią zadowoleni?

"Syn został potrącony przez samochód, nie wiedzieliśmy że możemy dostać odszkodowanie, skontaktowaliśmy się z przedstawicielem firmy, podpisaliśmy dokumenty, zajęli się wszystkim uzyskali dokumenty ze szpitala, policji a co najważniejsze odzyskali od ubezpieczyciela sprawcy odszkodowanie które pozwoliło naszemu synowi dojść do pełni sprawności oraz wynagrodziło mu jego męki."

Grzegorz W.
Polska

"Podczas prac w gospodarstwie u kolegi doznałem poważnego uszkodzenia prawej dłoni piłą tarczową, wypadek nie był z mojej winy. Kancelaria Vestra szybko uzyskała dla mnie pieniądze które pozwoliły mi na rehabilitację oraz miałem środki na utrzymanie rodziny."

Tadeusz K.
Polska

"Dzięki pomocy firmy VESTRA udało się odzyskać odszkodowanie, które zapewniło mi warunki do spokojnego życia podczas gdy nie mogłem pracować i zarabiać."

Ryszard F.
Polska

"Pełnomocnik firmy przekonał mnie że warto starać się o odszkodowanie gdyż miałam poparzone ciało podczas wypadku komunikacyjnego. Okazało się, że warto i uzyskali dla mnie odszkodowanie którego nawet się nie spodziewałam."

Arleta R.
Polska
vestra-8211-o-nas